Суспільство

Теплопостачання із Кропивницького для поліції охорони Олександрії? Як одне слово спотворило тендер

 Автор: Таміла Делюрман. 3051

 На Кіровоградщині під час тендеру, щодо теплопостачання для підрозділу поліції охорони області, помилково вказали інше місто поставки послуги. Тепла на 1 мільйон 200 тисяч гривень “приписали” Олександрійському підрозділу, а виконати поставку мало б кропивницьке комунальне підприємство “Теплоенергетик”.

pomylylasia

Фото умовне

Інформацію про закупівлю оприлюднили у системі ProZorro 16 лютого.

Згідно тендеру, управління поліції охорони в Олександрії планувало закупити послуги з теплопостачання на 1 мільйон 275 тисяч гривен.

3214 copy

Того ж таки 16 лютого оголосили і переможця торгів - кропивницьке комунальне підприємство "Теплоенергетик".

908 copy

“Гречка” звернулася до очільника КП “Теплоенергетик” Олександра Чельника, аби той роз’яснив, як підпорядковане йому підприємство збирається постачати тепло із Кропивницького до Олександрії.

Пан Олександр заявив, що підприємство в цьому тендері взагалі участі не брало.

“Договір наш з ними (Ред. - управління поліції охорони в області) є лише по Кропивницькому. Наше підприємство в Олександрії не надає такі послуги, там працює "Теплокомуненерго”. У нас договори є з різними установами та жителями міста виключно по Кропивницькому", - прокоментував Олександр Чельник.

Після спідкування з “Гречкою” підприємство намагалося з’язатися із відповідальною людиною за проведення цього тендера, проте, за словами пана Олександра, на дзвінки ніхто так і не відповів.

Згодом “Гречці” вдалося зв’язатися із пані Вікторією, номер якої вказаний у закупівлі як відповідальної за тендер людини. Вона сказазала, що це просто помилка.

За її словами, вона помилилася, коли вказувала місто, де знаходиться підрозділ управління поліції охорони. Тобто, закупівлю проводили для підрозділу у Кропивницькому, а вона помилково написала місто Олександрія.

Пані Вікторія зауважила, що виправить цю помилку.

 Нагадаємо,  Добровеличківська лікарня "закупила" яйця по 60 гривень за штуку, але побіцяли виправити помилку.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте