Суспільство

Безвідсотковий кредит на власну справу: в Україні поновили програму для непрацюючих громадян

 Автор: Ірина Требунських. 1489

Міністерство соціальної політики поновило програму кредитування для непрацюючих українців, які хочуть відкрити власну справу.

groshi copy

 

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація, урядова програма «Рука допомоги» спрямована на підтримку як окремих громадян, так і родин, які опинились у складних життєвих обставинах. Через повномасштабне вторгнення дію «Руки допомоги» було тимчасово призупинено і наразі її відновили.

«Програма дає можливість непрацюючим працездатним особам з числа членів малозабезпеченої сім’ї отримати одноразову безвідсоткову поворотну допомогу у розмірі до 100 500 гривень для відкриття чи розвитку власного бізнесу», – зазначають в ОВА.

Безвідсотковий кредит на три роки надається на придбання матеріалів чи обладнання для власного бізнесу. Щоб взяти участь у програми «рука допомоги», потрібно до найближчого Центру зайнятості надати пакет документів: заяву, довідку про несудимість і свій бізнес-план.

Повернути отриману в кредит суму можна наступними шляхами:

  • оплачувати частинами згідно з графіком, який розробляється спільно з Центром зайнятості;
    достроково;
  • однією проплатою протягом 30 календарних днів по закінченню трирічного терміну.

При цьому від кредиту, який необхідно повернути, віднімається сума сплачених підприємцем податків, зборів і єдиного соціального внеску. Учасники програми звільняються від повернення кредиту у двох випадках:

  • якщо сума сплачених податків і зборів дорівнює чи первищує суму кредиту;
  • якщо підприємець у перший рік працевлаштував двох і більше людей за направленням від Центру зайнятості.

Ruka dopomogu povernennya2

Нагадаємо, раніше Олександрійський гендерний інфоцентр запустив чат-бот, що містить інформацію з питань працевлаштування та особистого розвитку.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте