Суспільство

Місце для вшанування героїв та новий ЦНАП в Олександрії: як долучитися до обговорення

 Автор: Ірина Требунських. 1433

Голова Олександрійської міської ради Сергій Кузьменко закликав жителів громади поділитися пропозиціями щодо того, що варто зробити на місці закинутого ринку «Айсберг» та де облаштувати місце для вшанування захисників, що загинули.

project management 1024x512

У свою чергу голова Олександрійської ради запропонував на місці закинутого ринку «Асберг» побудувати Центр надання адміністративних послуг. Наразі ЦНАП в Олександрії розташований на першому місці міськради.

«Тих площ, що є, вже не вистачає, адже до ЦНАПу передається все більше повноважень. Крім того, запропонована територія знаходиться в великому мікрорайоні. Тому можна побудувати сучасний центр, з’єднати його зі сквером Попова, зробити паркомісця», – сказав він.

Долучитися до голосування щодо того, що зробити із територією ринку «Айсберг», можна в телеграм-каналі Сергія Кузьменка за посиланням.

Також долучитися до обговорення в коментарях у соцмережі жителів Олександрійської громади закликали і щодо місця для вшанування полеглих захисників. Голова громади запропонував зробити сквер Кравченка у місті історичним, розмістивши в ньому меморіал полеглим героям і пам’ятник засновнику міста козаку Григорію Усику.

Skver Oleksandria

Сквер Кравченка в Олександрії. Фото з Facebook

«Хочу почути думку олександрійців з приводу найдоречнішого місця. А коли визначимося з територією, будемо радитися щодо назви та концепції», – написав Сергій Кузьменко.

Висловити свою думку щодо місця вшанування загиблих захисників в Олександрії можна у коментарях в телеграм-каналі за посиланням.

Як раніше повідомляла «Гречка», громади Кіровоградської області запрошують взяти участь у проєкті з відбудови міст та отримати відповідне фінансування.

Поширюйте

Коментуйте