Суспільство

На Кіровоградщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток на 74 мільйони

 Автор: Ірина Требунських. 3303

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, до суду скерували обвинувачення проти генерального директора товариства у підробці документів і видобування граніту попри відсутність дозволів.

karjer

Фото умовне

 

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, до суду скерували обвинувачення проти генедрального директора товариства, який підробив документи і попри відсутність дозволів видобував граніт.

«Знаючи, що проведення масового вибуху та добування надр буде відбуватись поза межами спецдозволу, службова особа вчинила незаконний видобуток корисної копалини загальнодержавного значення», – йдеться у повідомленні.

Збитки довкіллю внаслідок таких дій оцінили у 74 мільйони гривень. Гендиректора товариства обвинувачуюють за двома статтями Кримінального кодесу: незаконне видобування корисних копалих та службове підроблення.

Якщо його провина буде доведена у суді, то покарання передбачає позбавлення волі на строк до восьми років.

 

 Раніше «Гречка» писала, що на гранітному кар’єрі на околицях Кропивницького попри відсутність дозволу роками проводять масові вибухи. Мешканці Соколівської громади виходили на протести проти роботи кар’єру у 2021 році.

Та попри відсутність дозволу на видобуток надр у 2022 році суд скасував арешт на роботи і техніку у Сугокліївському кар’єрі.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте