Суспільство

Зручна «дистанційка»: у Кропивницькому відкрили безкоштовний цифровий простір для школярів (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 2010

У співпраці з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ у Кропивницькому відкрився перший Цифровий освітній центр, за допомогою якого школярі і студенти зможуть комфортно навчатись дистанційно, навіть якщо не мають вдома комп’ютерів чи інетрнету.

Cufrovui centr1

Цифровий простір відкритий для школярів і студентів на базі Обласного центру дитячої і юнацької творчості у Кропивницькому, передає облдержадміністрація. Тут у вільному доступі є сучасні ноутбуки з гарнітурою та швидкісний інтернет.

466a67d1 313f 4d79 aac3 ca53f8a52ce3

«Якщо у вас дистанційні заняття у школі чи універі й не має можливості займатися вдома, потрібно виконати домашку, провести час із користю чи зібратися командою, щоб підготувати проєкт – будемо раді бачити», – зазначають в обласному ЦДЮТі.

Як повідомила «Гречці» директорка обласного ЦДЮТу Ганна Суркова, ЮНІСЕФ передав тридцять сучасних ноутбуків з гарнітурою до них, завдяки чому вдалося створити окремо простір для дітей молодшого і середнього шкільного віку, і окремо – коворкінг для старшокласників і студентів. Також у центрі працюватимуть педагоги, які зможуть допомогати дітям підтягнути знання зі шкільної програми.

C

«Деякі діти не можуть нормально навчатись дистанційно з дому, бо не мають гаджетів, або мають один комп’ютер на двох і більше дітей. А у нашому центрі вони зможуть і бути серед однолітків, і навчатися дистанційно у комфорті, а також відвідувати гуртки ДЮЦу», – пояснила Ганна Суркова.

3344abb3 2bd2 46f3 8bb8 6ce3c1ac639a

За ініціативи дітей ДЮЦ провів благодійний ярмарок, під час якого зібрали кошти на Старлінк і генератор, тож навіть у випадку блекауту школярі тут зможуть продовжувати навчання.

Цифровий освітній центр відкрито по буднях з дев’ятої ранку до шостої вечора у Кропивницькому за адресою: вулиця Шульгіних 36, кабінет 101. Уточнити деталі можна за телефоном: 068-765-3244 (Володимир)

Поширюйте

Коментуйте