Суспільство

Від початку повномасштабного вторгнення по Кіровоградщині здійснили 23 удари (ДОПОВНЕНО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1610

23 удари по Кіровоградській області шахедами та ракетами здійснив ворог починаючи від 24 лютого 2022.

 

Krulata raketa

Крилата ракета. Фото умовне

Під час масового обстрілу 9 березня, був пошкоджений об'єкт енергетики на у Кропивницькому районі. Удар був нанесений безпілотником іранського виробництва "Шахед", повідомив голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович під час брифінгу сьогодні, 10 березня.

"Кіровоградщина пережила вже 23 удари, загалом 33 дні тривог", – сказав голова ОВА.

ДОПОВНЕНО: Як інформував заступник начальника Кіровоградської ОВА Сергій Поліщук, внаслідок агресії Росії на Кіровоградщині пошкоджено та знищено 27 об’єктів нерухомості. Всі вони розташовані у Кропивницькому та Олександрійському районах.

Нагадаємо, 9 березня у Кропивницькому районі є влучання в об’єкт енергетики. Вночі 16 лютого у Кіровоградській області ворог влучив у інфраструктурний об'єкт. Про це повідомив у своєму телеграмі голова Офісу президента Андрій Єрмак. Тоді через ракетний удар були пошкоджені будинки. Тоді ворог завдав четвертого ракетного удару, люди лагодили постраждалі будинки. 23 листопада у Кіровоградській області ворог влучив у енергетичний об’єкт. 

Вранці 22 жовтня 2022 року російські військові здійснили ракетні обстріли Кропивницького району Кіровоградщини. У результаті ударів пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури.

 

Вночі 22 жовтня на Кіровоградщині успішно відпрацювала система протиповітряної оборони. Проте уламками збитої в Онуфріївці Олександрійського району ворожої ракети пошкоджено кілька будинків.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте