Суспільство

На Кіровоградщині злочинну групу судитимуть за збут наркотиків у в'язниці

 Автор: Ірина Зайцева. 1039

На Кіровоградщині обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно так званого «смотрящего» та шістьох членів організованої злочинної групи, які постачали наркотики до виправної установи.

judge hammer on an old des copy copy copy

Як повідомили у пресслужбі прокуратури, за версією слідства, чоловіки постачали до виправної наркотики та розповсюджували їх серед засуджених. Злочинну організацію очолив «смотрящий» за колонією: він організував та відстежував надходження заборонених речей, наркотичних та психотропних речовин до колонії.

До цієї діяльності було залучено ув’язнених та інших учасників, функції між якими були чітко розподілені: придбання, маскування, переправлення заборонених речовин до колонії.

Правоохоронцями під час обшуків у підозрюваних вилучили телефони, гроші, банківські карти, чорнові записи, фіскальні чеки поштових відправлень.

Дії фігурантів справи кваліфіковано за частиною 3 статті 307 та частиною 2, частини 5 статті 255 Кримінального кодексу України. Організатору загрожує до 15 років позбавлення волі, а членам угрупування – до 12 років ув’язнення.

Поширюйте

Коментуйте