Суспільство

Врятовані військовими: кропивницькі зоозахисники шукають родини для 11 цуценят (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 2357

Військовослужбовці на одному з блокпостів врятували двох собак з 11 цуценятами, яких передали волонтерам громадської організації «Щасливий пес» у Кропивницькому. Наразі цуценятам шукають дбайливі родини.

Cucenyata

Як пояснила «Гречці» волонтерка Оксана, військові часто рятують і підгодовують тварин на блокпостах та інших позиціях. Проте під час зміни локації забрати тварин із собою не можуть, тому звертаються до зоозахисників.

«У них на блокпості прибилися дві собаки, які народили 11 цуценят. Забрати із собою маленьких хвостиків військові не можуть, тож везуть до нас: спочатку двох привезли, потім ще чотирьох, наступного тижня привезуть решту», – розповіла волонтерка.

Тож цуценятам шукають добрі і дбайливі родини. Наразі їм по приблизно два місяці. Волонтери «Щасливого пса» гарантують проведення стерилізації цуценятам, коли вони досягнуть 7-місячного віку.

Cucenyata4

1 cucenyat1

Cucenyata5

Якщо ви готові взяти в родину цуценя і відповідно дбати про нього, варто зателефонувати за номерами: 050-579-95-99 (Анастасія), 066-198-45-42 (Оксана). Також можна переказати гроші на корм для цуценят на рахунок ГО «Щасливий пес»: 4246 0010 0004 4069 (номер картки Приватбанку).

Слідкувати за новинами про цуценят можна на офіційній фейсбук-сторінці «Щасливий пес».

Поширюйте

Коментуйте