Суспільство

У Кропивницькому судитимуть колишніх службовців університету через нараховані премії(ОНОВЛЕНО)

 Автор: Ірина Зайцева. 3807

Через можливе неправомірне нарахування премій працівникам Центральноукраїнського державного університету ім.В.Винниченка судитимуть трьох колишніх службовців вишу.

 

judge hammer on an old des copy copy copy copy

ОНОВЛЕНО. У заголовку і вріз додано свово "колишніх", адже нині підозрювані вже не працюють в університеті.

Згідно інформації, розміщеній у Єдиному державному реєстрі судових рішень, у липні 2021 року, правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо розтрати державного майна. Вони підозрювали, що посадовці університету нажились на реконструкції стадіону навчального корпусу №2 по вулиці Верхній Пермській, що відбувався у 2017-2021 рока, на суму понад 15 мільйонів гривень, а також неправомірно нараховували зарплати і премії працівникам вишу.

Під час слідстава перевірили гіпотезу, що підрядник безпідставно завищив вартість робіт за допомогою додаткових угод до договорів підряду, а самі роботи повноцінно не виконував. Проте за висновком судової будівельно-технічної експертизи від 26 листопада 2021 року це не підтвердилось і слідчий закрив кримінальне провадження через відсутність складу злочину.

А от частину провадження щодо зловживання службовими особами педагогічного університету службовим становищем не закрили.

Судове засідання призначили у Ленінському районному суді на 20 березня 2023 року.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте