Суспільство

У Кропивницькому планують оптимізувати систему теплопостачання міста

 Автор: Ірина Требунських. 1514

Комунальне підприємство «Теплоенергетик» збирається укласти угоду з інжиніринговою фірмою, замовивши проєкт оптимізації системи централізованого теплопостачання у Кропивницькому.

teplo

 Інформація про те, що «Теплоенергетик» шукає підрядників для розробки проєкту оптимізації теплопостачання міста з’явилася у системі Prozorro, передають «Наші гроші». На торги свою пропозицію подала лише одна фірма – ТОВ «Енергопром-інжинірінг».

Згідно з угодою, підрядник має визначити проблеми теплопостачання у Кропивницькому і надати рекомендації щодо їх вирішення, розробити сценарій оптимізації. На снові цього розроблять рекомендаційний проєкт, який потім має бути затверджений Міністерством регіонального розвитку і будівництва.

Сума угоди складає 6,5 мільйонів гривень, а роботу підрядник має виконати впродовж 180 днів.

ТОВ «Енергопром-інжинірінг» зареєстроване у Києві. Раніше фірма вже вигравала тендери і укладала контракти з такими підприємствами, як «Бердичівтеплоенерго», «Донецьктеплокомуненерго», «Рівнетеплоенерго», «Краматорська тепломережа» та інші.

Нагадаємо, що у травні 2018 року Кропивницький опинився серед «лідерів» за рівнем розбалансованості системи центрального теплопостачання. Пізніше міська рада схвалила Програму оптимізації системи теплопостачання, в рамках якої передбачалася часткова компенсація для абонентів, які встановлюватимуть автономне опалення.

 Як раніше повідомляла «Гречка», КП «Теплоенергетик» отримав пересувну модульну котельню від міжнародних організацій.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте