Суспільство

Замовили у колишньої фірми мера: в Долинській ремонтуватимуть дороги без тендера

 Автор: Ірина Зайцева. 2401

У Долинській, що на Кіровоградщині, міське комунальне господарство протягом березня уклало з ТОВ «Центральна дорожня служба» вісім угод щодо ремонту доріг на загальну суму майже півтора мільйони гривень.

 

doroga copy copy

Закупівлі проводили без тендерів, укладаючи угоди з напряму з підрядником. Станом на 8 березня комунгосп не оприлюднив підписані угоди.

На торги свою пропозицію подала лише одна фірма – ТОВ «Енергопром-інжинірінг». Інформація щодо ремонту доріг на загальну суму 1 мільйон 489 тисяч гривень з’явилася у системі Prozorro, передають «Наші гроші».

Отже, підрядник має виконати поточний ремонт доріг типу «біле шосе» за такими адресами у місті Долинська:

  • провулок Південний за 198,8 тисяч гривень;
  • вулиця Шевченка за 198,8 тисяч гривень;
  • провулок Є. Маланюка за 198,8 тисяч гривень;
  • вулиця Макаренка за 198,7 тисяч гривень;
  • вулицяМазепи за 198,4 тисяч гривень;
  • відрізок дороги на вулиці Нова за 198,2 тисяч гривень;
  • провулок Залізничний за 98,9 тисяч гривень.

Ремонт даних ділянок доріг мають завершити до серпня 2023 року.

ТОВ «Центральна дорожня служба» зареєстроване у Долинській 2018 року. Станом на 2023 рік засновником вказаний долинський підприємець Костянтин Володимирович Покотило. Його дружина Юлія Покотило у 2020 році отримала посаду головного спеціаліста у Долинській міськраді.

До 2020 року співзасновником цього товариства разом із Покотилом був Євгеній Звіздовський, котрий наразі міський голова Долинської, обраний від партії «Слуги народу». Раніше він очолював Долинську РДА, на місцевих виборах 2015 року та проміжних виборах 2020 року став депутатом Долинської міськради від партії «Укроп». Також значився помічником на громадських засадах нардепа Олега Воронька, котрий до Верховної Ради пройшов від «Слуги народу», а згодом вийшов з провладної фракції та приєднався до депоб’єднання Дмитра Разумкова.

Приймаючи участь в публічних закупівлях Центральна дорожня служба отримала договорів на 22 мільйони гривень, більшість з яких була від управлінь та комунальних структур Долинської мерії.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте