Суспільство

У Благовіщенській громаді замовили протипожежну систему у колишнього працівника ДСНС

 Автор: Ірина Требунських. 1412

На замовлення комуналього закладу Благовіщенської міськради біля будинку культури у селі Йосипівка встановлять захист від блискавки: таку вимогу раніше висунув суд за позовом Держслужби з надзвичайних ситуацій. Як виявилося, монтажем системи займатиметься фірма, яка належить колишньому працівнику ДСНС.

Tender

 

Угоду про встановлення системи блискавкозахисту заключив комунальний заклад Благовіщенської міської ради «Центр культури і дозвілля» з ТОВ «Пожежно-техногенна безпека», передають «Наші гроші».

Станом на 17 березня 2023 текст самої угоди ще не опублікований, проте в системі Prozorro є інформація, що систему встановлять біля будинку культури у селі Йосипівка до 31 грудня 2023 року. Сума угоди становить 96,9 тисяч гривень.

Встановити цю та інші системи протипожежної безпеки КЗ «Центр культури і дозвілля» зобов’язав суд. Так, обласне управління ДСНС Кіровоградщини подало позов у травні 2022 року щодо 11 порушень, виявлених раніше у будинку культури.

У відповідь «Центр культури і дозвілля» повідомив суд, що ліквідував п’ять з виявлених 11 порушень. Отму суд задовольнив позов ДСНС та заборонив використовувати будівлю до повного усунення всіх порушень протипожежної безпеки. Вхідні двері закладу опечатали.

При цьому власником ТОВ «Пожежно-техногенна безпека» є Олександр Мелюх, який до 2016 року працював інженером в одному із загонів ДСНС Кіровоградської області.

Нагадаємо, що раніше договір про встановлення системи протипожежної безпеки на 593 тисячі гривень з ТОВ «Пожежно-техногенна безпека» уклала Центральна лікарня у місті Долинська.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте