Суспільство

Співробітника вишу у Кропивницькому судять за зберігання наркотиків та боєприпасів (ДОПОВНЕНО)

 Автор: Ірина Требунських. 2150

Співробітник одного з вишів у Кропивницькому наразі обвинувачується за двома статтями Кримінального кодексу: зберігання наркотиків та незаконне поводження зі зброєю. При цьому це два різних досудових розслідування, а між порушеннями пройшло три роки.

Sud pravo vurok

 

Згідно з інформацією Єдиного держреєстру судових рішень, 21 лютого 2023 року в Кропивницькому апеляційному суді розглядали клопотання про закриття справи щодо інженера Льотної академії служби авіаційної безпеки 1956 року народження. Сторона захисту, яка подала клопотання, наполягала, що кримінальне провадження слід закрити у зв`язку з закінченням строків давності

Йдеться про провадження, в рамках якого тодішньому інженеру Льотної академії оголосили підозру за ч. 1 ст. 309 КК України – зберігання наркотиків. Під час санкціонованого обшуку 5 вересня 2019 року вдома у підозрюваного знайшли 303 грама канабісу.

Сторона захисту наголошувала, що з дня вчинення правопорушення минуло вже три роки, і по закону це є приводом для звільнення людини від кримінальної відповідальності. У свою чергу сторона обвинувачення зазначила, що кримінальна відповідальність знімається лише за умови, що людина за ці три роки не здійснила іншого кримінального порушення.

Та як виявилося, 2 червня 2022 року у будинку підозрюваного знову провели обшук і цього разу виявили низку боєприпасів. Чоловіку оголосили підозру у незаконному поводженні зі зброєю і боєприпасами, що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Тож наприкінці лютого Кропивницький апеляційний суд скасував рішення попередньої інстанції про закриття справи щодо наркотиків.

«Ухвалу Кіровського районного суду м. Кіровограда від 12 грудня 2022 року, якою особу звільнено від кримінальної відповідальності у зв`язку з закінченням строків давності, а кримінальне провадження закрите, – скасувати. Призначити новий судовий розгляд кримінального провадження стосовно особи у Кіровському районному суді», – йдеться в ухвалі суду.

 ДОПОВНЕНО: в Льотній академії прокоментували цю ситуацію:

«Станом на зараз серед працівників Льотної академії немає людей, щодо яких є подібні кримінальні провадження», – зазначила «Гречці» помічниця директора вишу з громадських зв'язків Олена Ковальова.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте