Суспільство

Кіровоградщина отримала автобус для проведення виїзних вакцинацій

 Автор: Ірина Требунських. 802

«Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб» отримав від Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) автобус, щоб проводити виїздні щеплення від інфекційних хвороб населенню області.

Avtobus vakcunaci1

 

Як повідомили в обласному центрі профілактики хвороб, завдяки новий транспорт дозволить краще укомплектувати мобільні виїзні команди для здійснення вакцинації, а також забезпечити комфортну профілактику інфекційних хвороб для людей з числа маломобільних груп населення.

«Це можливість укомплектувати мобільні виїзні команди для здійснення вакцинації проти інфекційних захворювань, зокрема, Covid-19, кору та дифтерії та інших небезпечних захворювань. Тепер працівники нашої установи зможуть забезпечити людям найкращий захист від небезпечних хвороб», – зазнаиа головна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Avtobus vakcunaci3

Автобус із символічним написом «Вакцинація на захисті вашого здоров’я» Кіровоградщині надало Європейське регіональне бюро ВООЗ.

Avtobus vakcunaci2

Нагадаємо, що протягом березня у громадах Кіровоградщини Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини проводить виїзні обстеження жінок.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте