Суспільство

Дворічного хлопчика на Кіровоградщині шукали майже добу – зараз дитина у лікарні

 Автор: Ірина Требунських. 3453

Дворічного хлопчика, який зник 16 березня у Великоандрусівській громаді, вдалося розшукати наступного дня, 17 березня. Наразі дитину доправили до лікарні у важкому стані через переохолодження.

Hlop4uk znayshlu1

 

Сектор комуніації Національної поліції Кіровоградської області інформував, що 16 квітня до правоохоронців звернулася жінка і повдомила, що її дворічний син, який був вдома, зник і вона не може сама його знайти.

До пошуків хлопчика у Великандрусівській громаді долучилося понад 350 людей, які обстежили більше 800 гектар населеного пункту та прилеглих лісів та полів. Малюка знайшли у лісі далеко від дому 17 березня і одразу доправили до лікарні.

Hlop4uk znayshlu2

Як пояснив «Суспільному» директор Світловодської лікарні Сергій Савич, дитину привезли у важкому стані через переохолодження.

«Він навіть щось мугикав, рухався, але сітківка його ока не реагувала. На цей час його стан ще не задовільний, але температура підійматися», – додав лікар.

Як розповіла мама хлопчика, вона була разом з дитиною вдома зранку 16 березня.

«Стояв біля мене, повернулась, секунда — немає. Він, мабуть, побіг за собакою. Собака його не кинула, коли знайшли сина, вона була з ним», – розповіла жінка.

 Пізніше хлопчика  планують перевести до найближчої дитячої лікарні, яка розташована у Кремеенчуці Полтавської області.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте