Суспільство

У Кропивницький прилетіли лелеки (ФОТОФАКТ)

 Автор: Ірина Зайцева. 1723

Сьогодні, 18 березня, в мікрорайоні Старої Балашівки, що у Кропивницькому, почали прилітати лелеки. Цю світлину вдалося зробити журналістці "Гречки".

 

leleka grechka

Як зазначив у коментарі "Гречці" кропивничанин та адміністратор групи "Бьордвотчинг в Україні" Юрій Вовкотруб, цьогоріч весна рання та тепла, тому приліт лелек пішов швидкими темпами. Найближчими днями ці птахи можуть зʼявитися в різних регіонах України. За його словами, кропивничани почали фіксувати приліт лелек ще 3 дні тому. Як зазначають орнітологи, час їхнього прильоту завжди припадає на третю декаду березня.

Нагадаємо, в липні 2022 року лелеки ймовірно позбулися власного житла після прильотів 23 липня ворожих ракет до Канатового, що поблизу Кропивницького. Тоді протягом тижня неприкаяні «втікачі» кружляли над Старою Балашівкою. Місцеві мешканці вирішили допомогли лелекам після їх марних спроб самотужки знайти собі житло: вони зварили з металу і закріпили каркас для майбутнього гнізда. Як це було детальніше дивіться у відео за посиланням.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте