Суспільство

Конкурс для волонтерів і доброчинців «Благодійна Україна-2022»: як взяти участь

 Автор: Ірина Требунських. 648

До 30 квітня триває прийом заявок на національний конкурс «Благодійна Україна-2022»: до участі запрошуються громадські організації, бізнес, медіа, громадські організації, молодіжні об’єднання та приватні ініціативи, які надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення суспільних проблем.

volontery

Участь у конкурсі можуть взяти всі, хто надавали допомогу у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року, передає пресслужба Кіровоградської обласної військової адміністрації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати:

  • самі благодійники безпосередньо;
  • отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника);
  • неурядові організації;
  • фізичні особи (незалежно від громадянства).

До конкурсу не допускаються політичні партії, органи державної влади та місцевого самоврядування.

«Цього року маємо чимало нових викликів, які закриваються силами волонтерів, благодійників, доброчинців та усіх небайдужих громадян як в Україні, так і за кордоном. Допомога ЗСУ, ТрО, вимушеним переселенцям, дітям, школам, культурі чи лікарням, всі наші донати – це доброчинність на захист нашої країни», – зазначають організатори.

Для участі у конкурсі «Благодійна Україна-2022» потрібно завантажити та заповнити анкету, і надіслати її на електронну адресу konkurs.blago@gmail.com до 30 квітня 2023 року. Деталі конкурсу можна переглянути на офіційному сайті blagoukraine.org або уточнити за телефоном (067)164-04-11 або e-mail: konkurs.blago@gmail.com.

Поширюйте

Коментуйте