Суспільство

Завітає і до Кропивницького: видатний мандрівник здійснить пішохідну експедицію від Дніпра до Говерли

 Автор: Таміла Делюрман. 678

 

Видатний український мандрівник-полярник Сергій Гордієнко здійснить пішохідну експедицію-акцію від Дніпра до Говерли і назад до Дніпра. До маршруту ввійшло і місто Кропивницький.

288225648 531177102128570 7224856590958706935 n

Фото із Facebook-сторінки Сергія Гордієнка

Про це мандрівник повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Нову експедицію із назвою «Україна – фортеця Європейської свободи» вчений-дослідник Сергій Гордієнко присвячує на честь України і її захисників, які боряться і захищають свободу і незалежність.

Довжина переходу становить 2744 кілометрів. Подолати цю дистанцію чоловік планує за чотири місяці.

Під час експедиції мандрівник буде зустрічатися із школярами й студентами, проводити для них лекції й майстер-класи з виживання в екстремальних умовах, розказувати юному поколінню про славні традиції й досягнення українських полярників, про історію України й героїзм багатьох поколінь українців.

На Вінниччині Сергій Гордієнко планує зайти на малу батьківщину українського письменника-полярника Миколи Трублаїні. Музею письменника дослідник подарує для експозиції кілька своїх речей, з якими пройшов тисячі кілометрів Антарктидою і до Північного полюса.

З маршруту мандрівник буде надсилати свіжу інформацію на свою Facebook-сторінку, а також для інтернет-ресурсів своїх друзів - учнів дніпровської школи №47. По завершенні експедиції ці записи ляжуть в основу чергової книги Сергія Гордієнка.

Основні пункти маршруту:

м. Дніпро - м. Кропивницький - м. Умань - м. Крижополь - с. Вільшанка - м. Кам'янець-Подільський - м. Хотин - м. Чернівці - м. Снятин - м. Косів - м. Важиниця - с. Верховина - Заповідник-турпритулок "Заросляк" - гора Говерла і маршрут зворотнього напрямку через Вінницю.

Довідково:

Сергій Гордієнко - дійсний член Академії туризму України, член Географічного товариства України, член Ради Дніпропетровського обласного товариства німців "Відергебурт", завідуючий відділом історії і краєзнавства "Дніпровського регіонального Центру Програми розвитку ЮНЕСКО і ООН".

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте