Суспільство

Кропивницький "Теплоенергетик" отримав твердопаливні котельні від USAID

 Автор: Таміла Делюрман. 735

Кропивницьке підприємство "Тепоенергетик" отримала від USAID обладнання і техніку. Серед міжнародної допомоги твердопаливні котельні та аварійно-спеціалізований автомобіль.

3410911

Фото умовне/з мережі

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, інформує пресслужба міськради.

За його словами, на підприємстві завдяки допомозі від USAID уже працює трактор JCB. Також "Теплоенергетик" отримав труби різного діаметру для аварійних ремонтів тепломережі, засувки. Уже повністю завершили прийом солі, яку використовують для очищення теплоносія, загальний обсяг солі становить 690 тонн на 16 мільйонів гривень.

Крім того, в рамках міжнародної допомоги “Теплоенергетик” отримав дві твердопаливні котельні, які встановлять на майданчиках Кропивницької лікарні швидкої медичної допомоги і дитячої обласної лікарні.

На підприємстві очікують ще на дві котельні і на аварійно-спеціалізований автомобіль, обладнаний генератором, насосом, помпою та іншим необхідним устаткуванням. Наразі "Теплоенергетик" вже має дві такі автівки, але потреба у такій техніці є, тому ця допомога від USAID необхідна.

Нагадаємо, у Кропивницькому почне працювати ще один проєкт від організації USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» ("DG East"). В рамках проєкту проводитимуть навчання фахівців, які працюють із переселенцями, а також надаватимуть матеріально-технічну допомогу для якісної роботи.

 

Поширюйте

Коментуйте