Суспільство

Ухвалили умови для отримання громадянства України: як голосували депутати від Кіровоградщини

 Автор: Ірина Требунських. 819

Сьогодні, 21 березня, Верховна Рада ухвалила закон щодо іспитів, складання яких є обов’язковим для отримання громадянства України. З шістьох народних депутатів від Кіровоградщини за закон проголосували двоє.

pasport Ukraina

 За інформацією офіційного сайту Верховної Ради, 21 березня за внесення змін до законів України щодо громадянства проголосував 281 народний депутат.

Цими змінами до закону визначається, що людина без громадянства або іноземець чи іноземиця погоджуються, що протягом наступних двох років після набуття громадянства зобов’язується скласти наступні іспити:

  • з української мови,
  • основ Конституції України,
  • історії України.

Якщо протягом двох років людина не надасть документальні підтвердження про складання іспитів, це може стати приводдом для втрати українського громадянства.

Щодо народних дептатів від Кіровоградщини, то ці зміни до законів підтримали двоє: Олександр Воронько (депутатська група «Відновлення України») та Ігор Мурдій (фракція «Слуга народу»). Олесь Довгий (позафракційний) був відсутній, а Юрій Кузбит та Олександр Дануца (обоє зі «Слуги народу») – не голосували.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте