Суспільство

У Кропивницькому пішов із життя професор Льотної академії

 . 5906

 

У Кропивницькому викладач Льотної академії, видатний науковець Роберт Макаров пішов із життя.

 

336808681 191553010274432 2292350283051617046 n

Про це повідомили на офіційній Faсebook-сторінці Льотної академії Національного авіаційного університету.

Роберт Макаров - це засновник наукової школи педагогічного напряму академії, доктор педагогічних наук, професор, Відмінник освіти України, Почесний працівник авіаційного транспорту України Роберт Микитович Макаров.

"Людина – легенда, людина – патріот академії, людина – професіонал, який, незважаючи на складну хворобу до останніх днів докладав зусиль для наукового розвитку академії, професійної підготовки висококваліфікованих авіаційних фахівців. Ім’я Роберта Микитовича відомо в авіаційному та науковому світі далеко за межами Кропивницького і України", - згадують про науковця в дописі.

Крім того, в академії говорять, що саме він започаткував наукову школу системної організації професійної підготовки майбутніх авіаційних фахівців. Для багатьох викладачів академії він став наставником, учителем, науковим керівником. Тисячі авіаторів навчалися за його підручниками та посібниками.

"У цей трагічний день висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Роберта Микитовича. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Роберта Микитовича Макарова назавжди залишиться в серцях близьких,учнів та колег. Вічна пам’ять!" - висловлюють співчуття колеги професора.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте