Суспільство

Шити спорядження для ЗСУ: волонтери Новомиргорода шукають помічників

 Автор: Ірина Требунських. 909

Волонтери Новомиргородської громади, які шиють плитоноски, розгрузки та інше спорядження для українських військових, потребують допомоги у швейний цех.

volontery

 

Громадська організація «Волонтери Новомиргорода» від початку повномасштабного вторгнення облаштували швейний цех, де шиють баули, плитоноски, аптечки, наколінники, підсумки, розгрузки.

Тканину для шиття волонтери закупають за рахунок благодійнийх внесків місцевих жителів, а шиють безоплатно у вільний від основної роботи час.

volonter Novomurgorod1

Та наразі волонтери Новомиргорода стикнулися з проблемою нестачі робочих рук.

«Уся амуніція, яку виготовляють, видається військовим безкоштовно, але є умова: черга, яка останнім часом майже не рухається. Тканина є, а шити немає кому. Наші швачки уже просто втомилися. Вони вже рік (!) безкоштовно шиють щодня після роботи», – зазначили волонтери.

volonter Novomurgorod2

volonter Novomurgorod3

 

Для того, щоб допомогти волонтерам, не обов’язково вміти працювати на швейній машинці. Потрібна також допомога у викроюванні заготовок та іншій діяльності, яка не потребує спеціальної підготовки.

«Маємо рулон тканини. І якщо помічники так і не знайдуться, то цей рулон розшиється, і ми закриємо наш швейний цех. Допомога дуже потрібна, адже війна триває. Хоч на кілька годин, навіть якщо ви не вмієте шити!», – закликали волонтерки.

Всі, хто хоче долучитися до волонтерів у Новомиргороді для допомоги армії, можуть приходити в будь-який день тижня з 9.00 до 17.00 за адресою: вулиця Соборності, 112.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте