Суспільство

У Кропивницькому суд виніс вирок пенсіонерці-сутенерці

 . 6916

У Кропивницькому суд визнав винною у сутенерстві пенсіонерку, яка працювала у сауні. Жінці присудили 3 роки в'язниці, проте відпустили під умовний термін.

pensionerka sutenerka

Фото умовне

Згідно ухвали Кіровського районного суду, пенсіонерка неофіційно працювала адміністраторкою у сауні. Чоловік, в рамках таємного слідства, завітав до цієї сауни, нібито на відпочинок. При цьому він поцікавився, чи можна організувати, аби до нього долучилася якась дівчина для секс-послуг.

Адміністраторка сауни одразу ж набрала номер дівчини, яка як з'ясувалося, постійно співпрацювала з нею. Тобто пенсіонерка була посередницею і організовувала для бажаючих клієнтів послуги секс-працівниць за гроші.

Дівчина, яку викликала адміністраторка, прибула до сауни, взяла 1000 гривень за свої послуги та зайнялася сексом із клієнтом. Після того, як дівчина надала секс-послуги, то віддала 200 гривень адміністраторці за звідництво.

Таким чином пенсіонерка скоїла кримінальне правопорушення, передбачені ч.2 ст.302 КК України (звідництво для розпусти, вчинене з метою наживи).

Адміністраторка сауни свою вину у суді визнала та уклала угоду з прокурором про визнання винуватості. Таким чином, погодившись на покарання у виді позбавлення волі на 3 роки, із застосуванням ст.ст.75, 76 КК України, тобто на умовний термін із випробуванням на 1 рік.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте