Суспільство

На кропивницькому підприємстві "Благоустрій" виявили порушень на майже 54 мільйони

 . 1996

У Кропивницькому Держаудитслужба провела перевірку у комунальному підприємстві "Благоустрій". Порушень виявили на майже 54 мільйони гривень.

audit

За інформацією пресслужби Управління Східного офісу Держаудитслужби у Кіровоградській області, фахівці перевіряли діяльність підприємства за період із січня 2020 року по листопад 2022 року.

Серед порушень виявили, що протягом 2020–2022 років підприємство не виконувало роботи з утримання парку "Перемоги", хоча він значиться на балансі об'єктів, за якими підприємство повинне стежити. Так сталося через те, що міськрада прийняла рішення передати повноваження із утримання зелених насаджень парку «Перемоги» приватній особі. Таким чином, КП «Благоустрій» втратило можливість отримати 8,9 мільйона гривень.

Натомість підприємство виконувало роботи з благоустрою на об’єктах, які не обліковуються на його балансі, через що підприємство витратило зайві 967,9 тисяч гривень.

Порушення знайшли і у табелях по кількості відпрацьованих людьми робочих годин. Вони фактично не відповідали тим цифрам, які вказані в актах виконаних робіт. Це призвело до завищення вартості виконаних послуг на 4,8 мільйона гривень.

Крім того, з'ясувалося, що міськрада несвоєчасно передала гроші на капітальний ремонт скверу ім. Шевченка та реконструкції парку «Перемоги», що призвело до заниження вартості основних засобів підприємства на 39,9 мільйона гривень.

Матеріали ревізії передали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, під час аудиту кропивницького підприємства «Теплоенергетик» виявили порушень на 296,2 мільйони гривень – серед них завищена субвенція з держбюджету та надбавки своїм працівникам «за високі досягнення».

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте