Суспільство

Гараж для рятувальників у дворі будинку: жителі багатоповерхівки просять обладміністрацію втрутитися

 Автор: Ірина Требунських. 1496

Жителі багатоквартирного будинку, у дворі якого обласне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій хоче збудувати гараж, звернулися зі скаргою до облдержадміністрації.

mayd dsns 1

У Кропивницькому розгортається конфлікт між головним управлінням ДСНС та мешканцями багатоповерхівки, що розташована поруч з перехрестям вулиць Пашутінської та Єгорова. Причиною конфлікту стала територія біля будинку: рятувальники хочуть побудувати на ній гараж для нової рятувальної машини, жителі будинку виступили проти, адже там облаштований дитячий майданчик.

maidan4uk345

Після зустрічі з керівництвом ДСНС в області група активістів звернулася до облдержадміністрації з відкритим листом. В ньому жителі будинку закликають адміністрацію скасувати своє розпорядження від 16 квітня 2014 року, яким дозволило управлінню ДСНС розширити земельну ділянку, надану для постійного користування. Це розширення і включає в себе спірну територію біля будинку, де наразі розташований дитячий майданчик.

«Просимо зустрітися з мешканцями, з’ясувати обставини наміру з боку державного органу знищення дитячого майданчику рейдерською забудовою, в умовах ущільненого кварталу, закритого двору. Розглянути звернення на особистому прийомі за безпосередньою участю ініціативної групи», – йдеться у листі до ОВА.

Нагадаємо, що перша зустріч представників управління ДСНС з жителями цього будинку відбулася у січні 2023 року. Тоді рятувальники пояснили, що отримали нове спеціалізоване авто, і тому їм потрібно побудувати гараж. Вони запропонували мешканцям, що натомість поруч з новим гаражем обладнають дитячий майданчик за власний кошт. Жителі будинку виступили проти.

Поширюйте

Коментуйте