Суспільство

Більшість шкіл і дитсадків вже без тепла: у Кропивницькому оголосили дату завершення опалювального сезону

 Автор: Таміла Делюрман. 1255

У більшості шкіл та дитсадків Кропивницького припинили подачу тепла. У батьківських чатах педагоги попередили про можливе зниження температури у закладах. У міськраді пояснили, що загалом по місту завершили опалювальний сезон. Виключенням будуть лише медзаклади.

 

Depositphotos 133828696 L

У коментарі "Гречці" начальниця управління освіти міськради пояснила, що ті заклади, де є індивідуальні газові котельні, припинять подавати тепло 31 березня. У всіх інших закладах опалювальний сезон закінчується, тоді коли зупиняють котельні "Теплоенергетика".

Наразі тепло подають у 23 закладах освіти. До них входять ті, що мають електроопалення та ті, у яких індивідуальні газові котельні.

За її словами, школам рекомендували починати весняні канікули із 3 квітня, саме через закінчення оплювального сезону. Проте заклади самі приймали рішення про дату старту канікул. 16 шкіл весняний відпочинок почали з 27 березня, інші ж - з 3 квітня.

Що ж стосується дитячих садків, то Лариса Костенко говорить, що усі заклади управління забезпечило обігрівачами. Працівникам дитсадків рекомендують їх використовувати, коли знижуватиметься температура у групах. Крім того, дітей будуть переводити до приміщень груп, де сонячно.

"Дитсадки зараз відвідують небагато дітей, тому маємо змогу їх переводити в інші групи, де теплі приміщення. Деякі котельні зупинилися вчора, деякі зупиняються сьогодні, але температура в дитсадках поки що нормальна", - зазначила очільниця міського управління

У пресслужбі міськради повідомили, що станом на сьогодні, усі міські котельні, включаючи Південно-Західну, уже зупинені.

За словами директора КП «Теплоенергетик» Олександра Чельника вчора, 27 березня, розпочалася консервація котлів ТЕЦ. В мережах теплопостачання поки підтримується тиск для гідравлічного випробування, але температуру теплоносія уже не піднімають

"Певний час ще працюватимуть котельні, які обслуговують медичні заклади міста. Зважаючи на зниження температури повітря, яке наближається у найближчі кілька днів, для роботи цих котелень КП “Теплоенергетик” замовило обсяг газу, щоб опалювати медзаклади, поки не встановиться стабільна тепла погода", - прокоментував очільник підприємства.

Крім того, він повідомив, що наа кінець опалювального сезону 2022-2023 року КП “Теплоенергетик” має 300 мільйонів боргу від споживачів за теплопостачання. Олександр Чельник закликав і людей, і підприємства сплатити борги, пояснюючи, що ці гроші підприємству потрібні для якісної підготовки до наступного опалювального сезону.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте