Суспільство

Технологічні стартапи: у кропивницькому університеті відкриють новий курс з продуктової інженерії

 Автор: Ірина Требунських. 736

Центральноукраїнський національний технічний університет став одним з семи українських вишів, де викладатимуть розроблений спільно з американськими фахівцями курс Hardware Product Engineering.

it mindset or technology 1080x627

Як повідомили в ЦНТУ, навчальний курс викладатиметься для інженерів спеціальностей, пов’язаних із автоматизацією та енергетикою. Навчальну програму до нього розробили експерти України та США у рамках спільного проєкту.

«Мета проєкту – це підготувати інженерів, які знатимуть всі новації продуктового ІТ, зможуть розробляти сучасні продукти hardware та вмітимуть організовувати технологічні стартапи. Програма підготовлена за участі провідних фахівців на основі сучасних англомовних джерел інформації найкращих університетів світу», – пояснив проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко.

Курс викладатимуть для студентів четвертого курсу, магістрів та аспірантів за спеціальностями «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Лекції курсу Hardware Product Engineering читатимуть запрошені фахівці, а практичні заняття проводитимуть викладачі ЦНТУ.

Крім ЦНТУ, до пілотного проєкту увійшли ще шість вишів України. Команди з цих семи університетів стануть учасниками всеукраїнського хакатону, який проведуть у рамках українсько-американської співпраці.

Нагадаємо, раніше ЦНТУ оголосив про набір за двома новими спеціальностями: «Міжнародний бізнес та DATA-аналітика» та «Менеджмент ІТ у глобальному бізнес середовищі».

Поширюйте

Коментуйте