Суспільство

Спочатку в'їзди до міста: у Кропивницькому почнуть ремонтувати дороги

 . 1735

 

У Кропивницькому почнуть сезонний ремонт на дорогах. Першими на черзі будуть в'їзди до міста.

 

338006758 1369859760414039 7271867334521020796 n

Наразі ж комунальники проводять ямковий ремонт на міських дорогах завдякт запасам сколу та холодного асфальту, коли ж запрацюють асфальтові заводи на всю потужність - перейдуть до ремонтів доріг на шести в'їздах до міста, інформують у пресслужбі міськради.

Зокрема, за словами директора КП "Універсал-2005" Віктора Панішка, минулого тижня комунальники працювали у центральній частині міста, по вулиці Євгена Тельнова, Юрія Коваленка, вулиці Генерала Жадова, проспекту Університетському.

Крі того, минулого тижня дорожники працювали на дорогах по вулицях Велика Перспективна, Святослава Хороброго, на транспортній розв’язці по вулицях Руслан Слободянюка, Металургів та Першій Виставковій. Фахівці підприємства також виправили профіль дороги по вулицях Автолюбителів та Глінки.

Отримали і невелику кількість гарячого асфальту, який використали на ремонт дороги по вулиці Перша Виставкова.

За інформацією Віктора Панішка, цього тижня асфальтові заводи запрацюють на повну потужність і вже тоді підприємство зможе повноцінного асфальтувати транспортні магістралі Кропивницького. Планують розпочати ремонти доріг на шести головних в’їздах до міста.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте