Суспільство

Впровадити власний проєкт: молодь Кіровоградщини запрошують на тренінг від ЮНІСЕФ

 . 946

Інноваційна програма UPSHIFT запрошує молодь Голованівського  району віком від 14 до 24 років навчитися розробляти власні проєкти, знаходити фінансування та впроваджувати їх у своїй громаді.

UPSHIFT

Ілюстративне фото. Джерело: Upshift Україна

 

Як повідомляє Кіровоградська обладміністрація, програма навчання для молоді впроваджує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з громадською організацією «Задзеркалля».

«Запрошуємо підлітків і молодь Голованівського району долучитися до вирішення нагальних проблем, які з’явилися в громадах після початку війни. Програма надає можливість пройти тренінги, створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їх впровадження і таким чином стати справжніми супергероями змін», – зазначають організатори.

Взяти участь у програмі можна, якщо:

  • ваш вік від 14 до 24 років,
  • ви готові зібратися командою однодумців з 3-5 учасників,
  • ви прагнете вирішувати актуальні проблеми у своїх громадах і готові до активної участі впродовж всієї програми в період з кінця березня до початку липня 2023 року.

Прийом заявок триватиме до 9 квітня включно. Для участі потрібно сформувати команду з 3-5 учасників та визначити контакту особу, яка заповнить заявку. В анкеті слід описати проблему вашої школи/громади/міста, яку хочете вирішити.

Онлайн-заявку для участі у програмі UPSHIFT можна заповнити за посиланням.

Нагадаємо, раніше волонтерська команда підлітків «Зоопатруль» у рамках програми UPSHIFT у Новоукраїнської громаді встановили хатинки і годівнички для безпритульних тварин.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте