Суспільство

У Німеччині відтепер можна обміняти українське посвідчення водія: як і де

 . 1155

У Німеччині з’явилася можливість при необхідності обміняти українське посвідчення водія. Де це можна зробити і в яких випадках - роз'яснили у регіональному сервісному центрі МВС Кіровоградщини.

3j0a0586 id61579 1300x867 480x270

Відокремлений підрозділ ДП "Документи" запрацював у Берліні від 31 березня.Німеччина стала п’ятою країною, де можна обміняти українське посвідчення водія на таке ж українське.

Стаціонарний центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» знаходиться за адресою: Am Treptower Park 14, 12435 Berlin, поверх 2.

Такі ж центри знаходяться ще у: Польщі, Чехії, Словаччині, Туреччині. З усіма адресами відокремлених підрозділів ДП «Документ» можна ознайомитися на офіційному сайті за цим посиланням.

В яких випадках можна обміняти посвідчення водія:

  • коли у наявного вичерпався термін дії;
  • написи на пластиковому бланку стерлись і не читаються;
  • людина змінила дані — прізвище, ім’я, по-батькові;
  • водій бажає замінити старе посвідчення на нове.

У центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у Берліні обмін посвідчення водія проводиться за таким же алгоритмом, як і в інших центрах ДП «Документ» за кордоном.

Адміністратор «Паспортного сервісу» на фронт-офісі отримує повний пакет документів, необхідних для оформлення, фотографує людину та формує заявку для обміну посвідчення водія за кордоном. На бек-офісі адміністратор сервісного центру МВС в Україні розглядає заявку на обмін посвідчення водія. У разі успішного розгляду заявки, адміністратор у Берліні роздруковує на спеціальному бланку готове нове посвідчення водія.

Необхідні документи для обміну українського посвідчення водія на таке ж українське:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи),
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу),
  • наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук.

msg512882957 220732 400x275 11

Поширюйте

Коментуйте