Суспільство

Не прорахували бюджет: працівникам Кропивницької дитячої лікарні затримують зарплати

 . 1293

У Кропивницькому працівникам дитячої міської лікарні затримали виплати зарплати. Очільниці лікарні на міського профільного управління пояснили чому так сталалося.

45 main

Як повідомили у пресслужбі міськради, питання обговорили під час засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту.

Депутатки Наталя Чередніченко та Ольга Мороз повідомили, що працівникам Кропивницької дитячої міської лікарні затримують зарплату і просили роз'яснити ситуацію.

Пояснення надали начальниця управління охорони здоров'я міської ради Оксана Макарук та виконуюча обов'язки генерального директора лікарні Оксана Клюєнко.

За їх словами, заборгованість виникла через процедуру затвердження заявок від лікувальних закладів на фінансування надаваних послуг пацієнтам, що подаються у Національну службу здоров'я України.

Заклади подають свої заявки в кінці року у грудні, а НСЗУ розглядає їх і затверджує у січні уже нового року. Тому проблем із зарплатою працівникам не виникає у тих лікарнях, які мають залишки грошей на кінець року на своїх рахунках. Якщо ж грошей з попереднього року не лишилося, тоді виникають затримки з виплатами як в дитячій міській лікарні. Як наслідок, через ситуацію із зарплатою в закладі надійшли скарги від працівників.

Профільна комісія порекомендувала керівниці лікарні, щоб уникнути надалі скарг та непорозумінь у колективі проводити роз'яснення та пояснювати людям чому ситуація складається так, чи інакше, на що керівництво може впливати, а де треба зачекати. 

Поширюйте

Коментуйте