Суспільство

Нові насосні станції та 20 кілометрів мереж: у "Дніпро-Кіровоград" розповіли про плани на 2023 рік

 Автор: Таміла Делюрман. 1247

"Дніпро-Кіровоград" цьогоріч планує запустити 4 насосні станції та замінити 20 кілометрів мереж. Також у планах збільшити кількість споживачів, у тому числі підприємств.

278

Про плани обласного водопостачального підприємства розповів його очільник Олександ Пісний у своєму звіті за минулий рік, який він оприлюднив на Facebook-сторінці "Дніпро-Кіровоград".

За його словами, у найближчих час планується:

  • Запустити 4 насосних станцій на магістральному водогоні. Це дозволить зекономити 7,2 мільйона кВт, по фінансах це близько 50 мільйонів гривень.
  • Запустити нове обладнання Головної каналізаційної насосної станції. Завдяки цьому економія складе 400 тисяч кВт в рік - 2,4 мільйона гривень.
  • Закінчити 5 із 6 контрактів зі Світовим банком планують до 30 червня. Щоб завершити будівництво шостого - очисних споруд - підприємству потрібно ще як мінімум рік.
  • Зонувати міста, замінити запірну арматуру, встановити регулятори тиску та замінити 20 кілометрів мереж задля зменшення втрат.
  • Збільшити реалізацію послуг за рахунок поліпшення обліку води.
  • Збільшити кількість споживачів, у тому числі промислових підприємств.

"ОКВП «Дніпро-Кіровоград» завершує нове будівництво другого водопровідного вводу та випуску водовідведення для одного із заводів по виробництву олії соняшникової, де буде виробництво електроенергії, об'єм води забезпечення якого складає 3720 куб.м/добу та середньодобове скидання стоків 1830 куб.м/добу", - підкреслив керівник підприємства.

Крім того, він повідомив, що веде переговори і практично отримав позитивний результат про безоплатне постачання до кінця року реагентів для підприємства. Річна потреба коштує 52 мільйони гривень. Частину з реагентів вже завезли.

Нагадаємо, на Кіровоградщині населення заборгувало за воду підприємству "Дніпро-Кіровоград" 139 мільйонів гривень. Збитки у підприємства за минулий рік сягнули понад 41 мільйон гривень, а заборгованість перед Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) набігла на майже 89 мільйонів гривень.

Поширюйте

Коментуйте