Суспільство

Поплавський заявив про зміну керівництва в університеті культури

 Автор: Ірина Требунських. 1483

Ректор Київського національного університету культури і мистецтва (КНУКіМ) Михайло Поплавський, який тричі обирався до Верховної Ради від Кіровоградської області, заявив, що йде з посади і шукає нового керівника вишу.

Poplavskiy

Фото з фейсбук-сторінки Михайла Поплавського

Про це Михайло Поплавський повідомив на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

«Головне для кожного артиста: своєвчасно піти зі сцени під аплодисменти! Я хочу передати повноваження молодому ректору. Завжди має бути межа і почуття міри», – написав він.

При цьому Михайло Поплавський зазначив, що хоче залишитися головою Вченої ради столичного вишу.

Нагадаємо, що у листопаді 2014 року Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти і науки анулювала ліцензію приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури», засновниками якого є ректор Михайло Поплавський з сином. У відповідь Поплавський подав апеляцію на це рішення. Згодом приватному вишу повернули ануловану раніше ліцензію.

Михайло Поплавський був народним депутатом від Кіровоградщини у Верховній Раді у четвертому, сьомому та восьмому скликаннях. Як повідомляла «Гречка», його звинувачували у голосуванні за диктаторскі закони 16 січня 2014 року, проте він ці звинувачення назвав сфальсифікованими.

Поширюйте

Коментуйте