Суспільство

Кропивницький благодійний фонд передав спецпризначенцям комплектуючі до бронемашин (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1189

Днями кропивницький благодійний фонд Полку Святослава Хороброго передав підрозділам 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго 50 покришок на броньовані автомобілі HMMWV та 850 наборів для чищення зброї західного зразка.

78

Як повідомили на Facebook-сторінці 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго, подарунки фонд отримав від партнерів із Польщі та Німеччини.

"Наші друзі з Європи підтримують не вперше. Гума для коліс автомобілів HMMWV (англ. the High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) постійно потрібна, адже бійці їздять у найзапекліші місця. Наразі ми зможемо перевзути 12 броньовиків. Не менш важливими для бійців є і набори для чищення зброї, адже гвинтівки у спецпризначенців використовуються в інтенсивному режимі, а тому потребують спецдогляду для довготривалого та ефективного використання", - защначив Андрій Яровий, представник полку, відповідальний за співпрацю з фондом.

Дані комплектуючі доставлять до Бахмута, адже там доводиться міняти гуму на автомобілях ледь не по кілька разів на день.

"Ця допомога дуже потрібна, адже в частині доволі багато зброї натівського зразка, проте засобів для її чистки в комплекті з нею немає. Стосовно шин, у Збройних силах з ними гострий дефіцит. Ті що надійшли, будуть розподілені між бойовими підрозділами, що виконують завдання в Бахмуті, адже вдень виходять з ладу по 3-4 колеса", - зазначив заступник командира 3-го окремого полку імені Князя Святослава Хороброго з позивним "Сєдой".

Нагадаємо, "Гречка" раніше писала, Кропивницький благодійний фонд передав спецпризначенцям вже близько 50-ти автівок.

Нет описания.

Нет описания.

Нет описания.

Нет описания.

Поширюйте

Коментуйте