Суспільство

Райкович доручив перевірити роботу управління освіти Кропивницького

 Автор: Ірина Требунських. 3923

Голова обласної військової адміністрації Андрій Райкович призначив перевірку кропивницького управління освіти: як у власне освітній сфері, так у господарській та фінансовій.

Perevirka

Під час прийому громадян до голови обласної військової адміністрації Андрія Райковича звернулися представниці ГО «Батьківська рада Кропивницького». Вони озвучили претензії щодо роботи начальниці управління освіти міста Лариси Костенко. Зокрема про незадовільну обрізку дерев на території дистадків, непрозорий розподіл фінансування між школами, неефективні рішення щодо інклюзивності в освіті, проблеми з термінами у контрактах на посади директорів шкіл тощо.

У відповідь Андрій Райкович доручив директорці обласного департаменту освіти Ельзі Лещенко створити комісію і протягом тижня перевірити порушені питання. При цьому він доручив провести перевірку освітніх проблем і окремо – господарських.

«Пропоную розділити питання на господарські і власне освітні. Зрозуміло, що пані Ельза не зможе перевірити господарські, це не в її компетенції. Також потрібно провести фінансовий аудит: для цього у міській раді є окремий відділ», – зазначив Андрій Райкович.

Також він нагадав, що в місті була зареєстрована петиція за звільнення з посади Лариси Костенко.

«Якщо в місті немає консолідованої позиції розглянути озвучені вами претензії, немає змоги навести лад в цьому питанні – тому це розглянеться на рівні області і ми надамо у відповідь виважену позицію», – пояснив він представницям ГО.

Також Андрій Райкович зазначив, що порадиться з депутатами Кропивницької міської ради, адже він залишається головою найчисельнішої фракції у раді «Пропозиція».

«Я пораджуся з депутатами, з керівниками депутатських фракцій і комісій. Запросимо представників Батьківської ради і проведемо погоджувальну нараду», – пообіцяв він.

Крім того, Андрій Райкович звернувся до Олега Колюки з проханням обговорити можливість включити для обговорення у найближчу сесію міської ради звернення від «Батьківської ради Кропивницького».

 

Поширюйте

Коментуйте