Суспільство

Вибух газу на Попова у 2022: трьом газівникам оголосили підозру

 . 4513

У спровокуванні вибуху газу, внаслідок якого загинула людина і двоє дітей зазнали травм у Кропивницькому у 2022 році, підозрюють трьох працівників газової служби.

Vubuh gaz 2022

Вибух газу в багатоповерхівці по вулиці Попова. Кропивницький, 2 лютого 2022 року

 Нагадаємо, що 2 лютого 2022 року у багатоповерхівці по вулиці Попова у Кропивницькому стався вибух газу. Внаслідок вибуху 8-річна Поліна та 13-річна Діана потрапили до лікарні, а їхній 37-річний батько загинув. Також травм зазнав один з працівників газової служби.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, яка керує досудовим розслідуванням у цій справі, підозру наразі оголосили трьом газівникам. За версією слідчих, вони повернули запірну арматуру на стояку під час встановлення газового лічильника, проте не до кінця перекрили газ. Через це в кухні однієї з квартир багатоповерхівки, де труба була обрізана та не заглушена, стався витік газу.

«При виявленні концентрації газу підозрюваними не було вжито жодних заходів для негайного відключення газопроводів від системи газопостачання та евакуації людей. Вказаними діями були створені умови для аварійного витоку газу, що у подальшому призвело до вибуху», – йдеться у повідомленні прокуратури.

 Трьох працівників газової служби підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель людини та інші тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України).. Якщо суд визнає їх винними, то санкція цієї статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте