Суспільство

Доставка товарів з Китаю: який спосіб вибрати та як організувати процес?

 Автор: Анастасія Дзюбак. 933

Китай наразі є одним з найбільших виробників продукції в світі. Саме це є причиною, через яку інтерес підприємців до поставок з цієї країни постійно підвищується. Проте, далеко не всі вміють правильно обрати спосіб транспортування. Наприклад, дехто може обрати довготривале перевезення морем, коли кращим рішенням є авіадоставка з Китаю https://easycargo.ua/uslugi/dostavka-gruzov-iz-kitaya-avia/. Пропонуємо розібратись в цьому питанні та зрозуміти особливості процесу.

Який спосіб доставки товарів з Китаю обрати?

Зазвичай пропонується вибрати один з 3 основних способів.

Авіадоставка

Це чудове рішення для тих, кому потрібна швидка доставка товарів з Китаю. Перевозити таким способом можна багато різних речей. Серед них одяг, матеріали та інструменти для ремонту, продукти, техніку та багато інших предметів. Крім цього, авіадоставка підходить для перевезення важливої документації.

Проте, в цьому випадку важливі габарити. Авіадоставку краще обирати для невеликих партій. Інформацію щодо інших умов варто уточнити у менеджера логістичної компанії. Що стосується термінів перевезення літаками, то він рекордно короткий. Продукцію потрібно чекати не більше 3-5 днів.

Морські перевезення

Цей спосіб передбачає транспортування продукції з Китаю на борту суден. Залежно від обсягу та габаритів, вони можуть перевозитись звичайним способом або в складі збірних вантажів. Другий варіант підходить для тих, кому потрібна доставка невеликих партій товару. В будь-якому морські перевезення мають низку вагомих переваг:

  • високий рівень надійності (контейнери з товаром опечатуються та пломбуються, тому наповнення зберігається в первозданному вигляді);
  • відсутність обмежень на габарити та вагу (єдині обмеження можуть стосуватись типу товару);
  • доступна вартість (завдяки тому, що за один раз судно може перевезти велику кількість вантажів, на кожну окрему партію формується недорога ціна).

Автоперевезення

Іноді для транспортування вантажів з Китаю також використовуються автомобілі. Цей спосіб характеризується відносно недорогою вартістю та швидкістю. Транспортні засоби, призначені для цієї цілі, можуть мати різну місткість. Вони підходять для перевезення меблі, техніку, одяг, аксесуари та інші речі. Проте, для автоперевезень також діють певні обмеження.

"Джерело: easycargo.ua"

Реклама

Поширюйте

Коментуйте