Суспільство

У Кропивницькому Глава Української греко-католицької церкви освятив та видав гуманітарні набори (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 2093

У Кропивницькому сьогодні, 19 квітня, Божественну літургію відслужив Блаженніший Святослав — Глава Української греко-католицької церкви. Також він освятив гуманітарну допомогу для переселенців.

 

Для маркування Прямокутник 47 copy copy copy copy

На літургію у храмі Різдва Святого Івана Хрестителя Української Греко-Католицької Церкви зібралось багато вірян.

Блаженніший Святослав зазначив що з початку війни благодійний фонд "Caritas", який надає гуманітарну допомогу нужденним, почав працювати більш масштабно. У Кропивницькому благодійний фонд “Caritas Kropyvnytskyi” почав працювати з жовтня минулого року.

За його словами, за рік війни допомогу у Кропивницькому отримали понад тисячу людей з-поміж переселенців та малозабезпечених родин.

Для маркування Прямокутник 48

"Перш ніж давати гуманітарну допомогу, треба спочатку вислухати людину, підтримати, зрозуміти, що їй болить. Тому так важливо надавати духовну та психологічну допомогу. На літургії були родини, які були під окупацією і військовослужбовці, яким потрібна підтримка. Ми не запитуємо, чи є людина православна, чи протестант, чи безвірний, конфесійні питання відходять на задній план, ми просто бачимо людину, якій потрібна допомога", - уточнив Отець Святослав.

Окрім "Caritas" є організація "Мудра справа", в рамках роботи якої єпископи з різних країн світу активно збирають та передають допомогу.

Для маркування Прямокутник 42 copy copy copy

Сьогодні Отець Святослав освятив гуманітарну допомогу та вручав її переселенцям. До складу гуманітарної допомоги входили продуктові та гігієнічні набори. Всього сьогодні видали 140 пакунків для родин.

Для маркування Прямокутник 50

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте