Суспільство

На наступній сесії розглянуть питання про недовіру голові обласної ради

 Автор: Ірина Требунських. 1700

На найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 25 квітня, серед питань порядку денного є і висловлення недовіри голові ради Сергію Шульзі.

oblasna rada

 Як повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга, наступна сесія відбудеться 25 квітня. Серед питань, які розглянуть обласні депутати – звіт голови облради та висловлення недовіри Сергію Шульзі.

«Надійшло звернення щодо розгляду питання про висловлення мені недовіри, з підписами 23 депутатів. Подано відповідно регламенту, тому воно буде розглянуто на цій сесії», – пояснив голова облради.

Також двоє обласних депутатів Дмитро Лінько і Андрій Яровий, які зараз у лавах армії, подали проєкт рішення про зняття з фінансування посаду голови бюджетної комісії.

«Тобто голова бюджетної комісії продовжуватиме роботу, але безкоштовно, без зарплати. Цей проєкт рішення також розглянуть на цій сесії», – уточнив Сергій Шульга.

Нагадаємо, що попередня сесія облради була призначена на 31 березня. Під час неї 35 депутатів хотіли поставити на розгляд питання про висловдення недовіри голові облради, а він відмовлявся ставити це питання на розгляд. Через суперечки між депутатами тоді не розглянули жодного питання денного. Згодом і голова ради Сергій Шульга, і ініціатори висловлення недовіри пояснили свої позиції.

Раніше «Гречка» повідомляла про розмір зарплати Сергія Шульги на посаді голови облради, яку він порівняв із зарплатою голови бюджетної комісії.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте