Суспільство

У "Гвардії наступу" створили нову бригаду: як долучитися жителям Кіровоградщини (ВІДЕО)

 Автор: Таміла Делюрман. 77026

У рамках рекрутингової кампанії "Гвардія наступу" на Кіровоградщині набирають добровольців до дев’яти бригад.

000023

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОВА, на початку кампанії бригад було вісім: один загін прикордонної служби "Сталевий кордон", об’єднана штурмова бригада Національної поліції "Лють" й шість бригад Нагвардії: "Азов", "Буревій", "Кара-Даг", "Червона Калина", "Рубіж" та "Спартан".

Офіцер Нацгвардії Євгеній Волошин розповів, що дев’яту бригаду створили на базі добровольчого підрозділу, який брав участь у звільненні Харківщини. Її назва – "Хартія".

"Це дев'ята бригада "Гвардії наступу" і сьома бригада Національної гвардії України. Вимоги до кандидатів ідентичні – це громадяни від 18 до 58 років. Відправляються на навчання і виконання бойових завдань," - пояснив нацгвардієць.

Рекрутингові центри "Гвардії Наступу" працюють у двох ЦНАПах області:

  • Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26
  • Олександрія, просп. Соборний, 59

Заповнити анкету онлайн можна за цим посиланням: https://storm.mvs.gov.ua/

Нагадаємо, у лютому в Україні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу». Стати до лав бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби можуть всі бажаючі чоловіки і жінки від 18 до 60 років. Після закінчення війни бійці таких бригад зможуть продовжити працювати в лавах поліції, нацгвардії та держприкордонслужби.

Програма формування загонів буде на основі професійності. Підпорядковуватимуться такі бригади Міністерству внутрішніх справ України. Вони будуть виконувати завдання як спільні із ЗСУ, так і завдання професійною поліцейською та нацгвардійською роботою на деокупованих територіях. Детальніше читайте на "Гречці" за цим посиланням.

Поширюйте

Коментуйте