Суспільство

Змінити комендантську годину у Кропивницькому: містяни направили петицію до влади

 Автор: Таміла Делюрман. 3254

У Кропивницькому містяни просять змінити комендантську годину. Звернення направили у вигляді петиції, яка за 8 днів встигла набрати 328 голосів із 450 необхідних.

komendant goduna

Електронну петицію зареєструвала кропивничанка Поліна Чуйко 13 квітня.

У зверненні до влади просять скоротити комендантську годину з 00:00 до 04:00.

У тексті петиції зауважується, що зараз у більшості областей України, комендантська година триває з 00:00 до 04:00-05:00.

"Ми вважаємо, що сьогоднішня тривалість комендантської години є надмірною та необґрунтованою. Оскільки, місто не є прифронтовим та відсутні негативні інцинденти з участю містян, що є причиною для скорочення комендантської години. Окрім того, продовження режиму комендантської години з 23:00 до 05:00 створює значні незручності та обмеження для містян. Багато людей працюють в нічну зміну або повинні займатися своїми справами пізно ввечері. Також, є нагальна потреба в доступі до лікарень та аптек у пізній час", - огрунтовує своє звернення кропивничанка.

Владу закликають встановити новий час комендантської години - з 00:00 до 04:00 та пояснюють, що такий підхід дозволить містянам бути більш самостійними та працювати бізнесу в ефективному та вільному режимі.

Станом на 21 квітня петицію підписали 328 людей із 450 необхідних. Збір підписів триватиме ще 37 днів.

Підписати петицію можна за цим посиланням.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте