Суспільство

Кропивничани просять встановити світлофор біля парку Перемоги: зареєстрували петицію

 Автор: Ірина Зайцева. 2135

У Кропивницькому містяни просять встановити світлофор на перехресті вулиць Яновського та Садової, що неподалік парку Перемоги. Відповідне звернення направили у вигляді петиції.

svitlofor copy copy copy

Кропивничанка Юлія Чумак на платформі електронної демократії зареєструвала петицію 14 березня.

Авторка петиції пропонує встановити світлофор на перехресті Яновського та Садової, оскільки воно складне для переходу пішоходів, а автомобілям часто доводиться перебувати у заторах.

"Зараз у місті з кожним днем з’являється все більше автомобілів, тому треба переглянути встановлення нових сигналів регулювання на дорогах. Через те, що зараз спростили сполучення з районом Арнаутове, а також відновили паркову зону, то збільшився трафік транспорту у цьому напрямку. Багато містян відвідує парк Перемоги, а потім стоять у заторах на перехресті Яновського і Садової", - йдеться в петиції.

Також в петиції зазначають, що пішохідний перехід знаходиться одразу за поворотом, тому видимість для водія погана. Для дітей взагалі дуже ризиково переходити це перехрестя, іноді діти перебігають дорогу, що може призвести до утворення аварійних ситуацій.

Станом на сьогодні, 21 квітня, петицію підписали 103 людини з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 7 днів.

Підписати петицію можна за цим посиланням.

Як "Гречка" нещодавно повідомляла, кропивничани просять змінити комендантську годину, відповідне звернення направили у вигляді петиції, яка за 8 днів встигла набрати 328 голосів із 450 необхідних.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте