Суспільство

У Новомиргородській громаді висловили недовіру настоятелю і парафіяльній раді УПЦ (МП)

 . 4333

Віряни Новомиргородської громади на Кіровоградщині під час зборів висловили недовіру настоятелю Свято-Миколаївського храму УПЦ (МП) Сергію Шваї та обрали нову парафіяльну раду.

Novomurgorod viryanu

Фото: «Суспільне»

Як розповів один з організаторів зборів Вадим Батій «Суспільному», висловити свою позицію близько трьохсот людей прийшли до будівлі колишнього будинку культури, де наразі розміщений храм Успіння Пресвятої Богородиці ПЦУ.

Учасники зборів висловили недовіру парафіяльній раді і настоятелю Свято-Миколаївського храму УПЦ (МП) Сергію Шваю, натомість обрали новий склад ради та її голову. Вадим Батій уточнив, що таким чином віряни хочуть перейти до будівлі Свято-Миколаївського собору, де наразі розміщуються представники Української православної церкви (московського патріархату).

«Приміщення цієї церкви належить релігійній громаді. Ми теж зібралися та вступили до неї. Потім, коли стали її членами, проголосували за недовіру до настоятеля і парафіяльної ради. Все в рамках чинного законодавства», – розповів співорганізатор зборів.

Протокол зборів направили до обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що ранішеу селі Коробчене Новомиргородської громади Свято-Успенська церква перейшла до Православної церкви України.

Як повідомляла «Гречка», мешканці п’яти сіл у Новоукраїнському районі виступили за перехід місцевого храму до ПЦУ і відмову від московського патріархату.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте