Суспільство

Депутати проголосували за відставку голови обласної ради Сергія Шульги (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Требунських. 4389

Сьогодні, 25 квітня, обласні депутати шляхом таємного голосування підтримали рішення щодо звільнення з посади голови ради Сергія Шульги.

Shulga Sergiy1

 Під час 16-ої позачергової сесії, яку відмовлявся відкрити Сергій Шульга та оголосив відкритою депутат Олександр Горбунов, депутати розглядали одне питання – відставку голови ради. У таємному голосуванні взяв участь 41 депутат.

Згідно з результатами, за відставку Сергія Шульги проголосували 39, проти – один, а також один бюлетень було визнано недійсним.

Станом на 13:25 депутати відправилися на складання протоколу голосування.

ДОПОВНЕНО: приблизно о 13:40 в сесійній залі офіційно оголосили про звільнення Сергя Шульги, після чого внесли до порядку денного питання про обрання нового голови ради. Крім того, депутати пропонують внести у порядок денний сьогоднішньої сесії зокрема питання про обласний бюджет та закупівлю обладнання для Кіровоградського обласного онкоцентру.

Нагадаємо, що через цю закупівлю між гендиректором Кіровоградського обласного онкоцентру Констянтином Яринічем та Сергієм Шульгою виник публічний конфлікт.

Як повідомляла «Гречка», на 25 квітня призначили засідання 15-ї сесії, перерву в якій оголосили від 31 березня, оскільки тоді протягом дня депутати не затвердили навіть порядок денний. Водночас на 25 квітня анонсували проведення позачергової 16-ої сесії, на яку повинні були винести питання про звільнення Сергія Шульги.

У свою чергу Сергій шульга висловив підозру, що зснути його з посади хочуть під керівництвом одного із представників Офісу президента.

Нагадаємо, Сергія Шульгу від партії «Слуга народу» обрали головою Кіровоградської обласної ради у 2020 році. Його єдиним конкурентом на цю посаду був попередній голова, депутат від партії «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте