Суспільство

Зекономили понад півмільйона: у Помічній ремонтуватимуть провулок

 Автор: Ірина Зайцева. 909

У Помічній, що на Кіровоградщині, планували відремонтувати провулок Деповський довжиною 660 метрів. У березні було оголошено тендер на його ремонт. На це готові були витратити понад 6 мільйонів гривень. "Гречка" відслідкувала, хто став переможцем тендерних торгів.

doroga copy

Фото умовне 

Інформація про тендерну закупівлю розміщена у системі "Рrozorro". Так, згідно тендеру, відділ житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування, благоустрою та земельних відносин Помічнянської міськради оголосив про капітальний ремонт провулку Деповський (від перехрестя вулиці Перемоги до опори ЛЕП №88) 21 березня 2023. За це готові були віддати 6 147 426 гривень.

Єдиним учасником закіпівлі був ТОВ "ДСЗ". Він і став переможцем тендетної закупівлі з пропозицією у 5 557 770 гривень. 13 квітня 2023 року з ним уклали договір. Згідно договору, до 25 грудня 2023 планують будувати трубопроводи, лінії зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг, вирівняти поверхні. Серед іншого, згідно опублікованого додатку, окрім розширення дороги, зняття старого і встановлення нового покриття він матиме втановити і 24 дорожні знаки.

Згідно даних аналітичної системи "YouControl" відомо, що підрядник знаходиться за юридичиною адресою в Дніпропетровську.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте