Суспільство

Кількість першокласників зменшилася: скільки у Кропивницькому відкриють перших і десятих класів

 Автор: Ірина Требунських. 1557

 

У новому навчальному році у Кропивницькому кількість перших класів зменшиться. Загалом відкриють 79 перших класів і понад 50 - десятих.

 

shkola copy thumb

Про це сьогодні, 27 квітня, під час пресконференції повідомила керівниця міського управління освіти Лариса Костенко, передає журналістка "Гречки". 

За її словами, у навчальному році 2023-2024 у Кропивницькому очікують набрати 79 перших класів - це приблизно дві тисячі нових учнів.

"Кількість перших класів зменшилася через демографічну ситуацію. Заяви школи прийматимуть до 30 травня", - зазначила вона.

Крім того, батьки можуть подати заяви щодо вступу дітей у ті школи, до території обслуговування яких не відносяться: наприклад, при переїзді в інший мікрорайон. Для цього потрібно подати заяву в обраний навчальний заклад, і якщо там є вільні місця - то дитину зарахують. Якщо охочих поступити у перший клас буде більше, аніж вільних місць - то майбутніх учнів навчальний заклад визначає жеребкуванням.

"Але в нашому місті не було таких випадків, щоб не було вільних місць", - додала Лариса Костенко.

Щодо десятих класів, то їх у цьому навчальному році в Кропивницькому планують відкрити від 50 до 52. Для цього у місті є 16 ліцеїв, які пропонують навчання для старшокласників за різними профілями.

"Десятих класів цього навчального року побільшало. Наприклад, торік в Кропивницькому їх набрали 47", - уточнила керівниця управління освіти.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте