Суспільство

В Олександрії можна отримати кешбек за оплату проїзду в автобусах

 Автор: Ірина Зайцева. 948

 

В Олександрії з 24 квітня місцеві мешканці можуть отримати кешбек за оплату проїзду на нових автобусах.
validator

Як повідомив міський голова Олександрії Сергій Кузьменко у своєму Telegram каналі, скористатися такою послугою можна в автобусах за маршрутом 2/1, 5/1, 5/2, 11.

Так, олександрійці можуть оплачувати поїздки громадським транспортом комунального підприємства «Олександрійський транспорт» карткою «Універсальна» від ПриватБанку за QR-кодом та отримати 50% від вартості кожного квитка назад.

Таким чином, проїзд коштуватиме 6 гривень замість 12. Для того, щоб отримати свій кешбек, потрібно зареєструватися в акції та ознайомитись з детальними умовами за посиланням.

Дедлайн акції 24 липня 2023 року.

Як "Гречка" повідомляла, у Кропивницькому тема щодо впровадження електронного квитка в громадському транспорті піднімалася ще у 2018 році. Тоді місцева влада розглядала пропозицію запровадити електронні квитки або картки для розрахунку в громадському транспорті в рамках монетизації пільг за проїзд. Того ж року була зарєстрована петиція стосовно встановлення у громадському транспорті Кропивницького терміналів для оплати проїзду.

У 2020 році кропивничанин створив петицію про забезпечення комунального транспорту терміналами безготівкової оплати проїзду. Проте петиція не набрала необхідної кількості голосів. Також пропонували ввести ввести автоматичну систему оплати проїзду в маршрутках. 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте