Суспільство

У Смолінській громаді відремонтують систему опалення в ліцеї за 3,7 мільйона

 Автор: Ірина Зайцева. 726

У Смолінській громаді, що на Кіровоградщині, планують капітально відремонтувати систему опалення Хмелівського ліцею Смолінської селищної ради.

Depositphotos 67430081 S

За даними, опублікованими на сайті публічних закупівель "Рrozorro", роботи планують проводити в ліцеї на вулиці Соборній. На це з бюджету сільради готові були витратити 4 577 448 гривень.

Інформацію про тендер оприлюднили 14 квітня 2023 року. Серед учасників було лише ТОВ "Стройбуд Інвестиції" з пропозицією у 3 799 041 гривень. Він і став переможцем. Так, підрядник має виконати ремонтні роботи до 15 червня 2023 року.

Згідно даних аналітичної системи "YouControl" відомо, що підрядник знаходиться за юридичною адресою у місті Знам'янка, Кіровоградської області. Спеціалізується на організації будівництва будівель та інших споруд, покрівельних і електромонтажних робіт.

Також це підприємство 18 квітня цього року виграло тендер на капітальний ремонт магістральних мереж водопостачання та водовідведення будівлі поліклінічного відділення № 1 по вулиці Габдрахманова.

Поширюйте

Коментуйте