Суспільство

Кропивницький: на Університетському майже гектар землі планують поділити та віддати під оренду

 Автор: Таміла Делюрман. 2885

У Кропивницькому на проспекті Університетський планують поділити земельну ділянку площею майже 1 гектар на дві та виставити їх на аукціон під оренду.

dil

Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті міськради.

Згідно кадастрового номеру, ділянка розташована біля перехрестя між проспектами Університетський та Інженерів. Її загальна площа становить 94, 68 соток. поділити її планують на ділянки у 13,73 сотки та 80, 95 соток.

Цільове призначення цієї ділянки - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови. Після поділу його змінювати не планують.

У проєкті рішення йде мова про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу цієї ділянки.

Після вище згаданої процедури вже дві ділянки винесуть як окремі лоти аукціону на право їх орендувати.

Зазначимо, згідно інформації у рішенні міськради від 4 липня 2013 року, із 2007 до 2013 року цю ділянку орендувало ТОВ “Автомобільна група “Богдан”, яке розміщувало там автоцентр. Після розірвання договору із підприємством, міськрада включила цю ділянку віднести до забудованих земель житлової та громадської забудови, не наданих у власність або користування. Інших згадок про земельну ділянку із цим кадастровим номером у рішеннях міськради за перід із 2013 по 2023 рік "Гречка" не знайшла.

Нагадаємо,  у Кропивницькому в мікрорайоні Новомиколаївки планують змінити цільове призначення земельної ділянки площею 23 сотки по вулиці Юрія Липи, 2Г. Вона призначалась для розташування спортоб'єктів, а тепер хочуть використовувати для промисловості.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте