Суспільство

Для Кіровоградщини на придбання шкільних автобусів виділять 29 мільйонів

 Автор: Ірина Зайцева. 856

Для Кіровоградщини на придбання шкільних автобусів виділити 29 мільйонів гривень.

avtobusschkilnyi

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградської облради, для Кіровоградщини направили 29 мільйонів 96 тисяч гривень з держбюджету. Це затвердили Кабінет Міністрів України.

Згідно з постановою Кабміну № 418 використання коштів на придбання шкільних автобусів здійснюється на засадах співфінансування з місцевих бюджетів.

«Придбання шкільних автобусів здійснюється для забезпечення підвезення здобувачів загальної середньої освіти та педагогічних працівників до закладів освіти, у яких освітній процес організовано за очною та (або) змішаною формою навчання та які мають укриття, що відповідає Державним будівельним нормам», - йдеться у документів.

Як пояснила в коментарі "Гречці" директорка обласного департаменту освіти Ельза Лещенко, наразі інформації про те, які саме громади Кіровоградщини потребують шкільний транспорт немає.

"Буде комісія, у складі якої будуть представники начальників управлінь, технічних відділів, інженерів, представники бюджетної комісії, яка збирається щороку та затверджує розпорядження", - зазначила Ельза Лещенко.

Поширюйте

Коментуйте